Прем’єр-міністр відкрив Центр ядерної медицини Київської міської онкологічної лікарні

By | 15.10.2010

Прем’єр-міністр України Микола Азаров відкрив Центр ядерної медицини із застосуванням ПЕТ-технологій Київської міської онкологічної лікарні.

«Наші люди відтепер мають можливість лікуватися на найсучаснішому устаткуванні. Таких центрів — за функціональним призначенням та рівнем обладнання — у світі дуже мало. Тому у наших людей з’явилася надія на раннє діагностування важкого захворювання. А найголовніше — пацієнтів можна лікувати на новому рівні», — підкреслив Прем’єр-міністр.

Микола Азаров поставив завдання впродовж двох років відкрити в кожному обласному центрі такі діагностично-лікувальні установи. «Ми вийдемо на нормативну забезпеченість такою технікою приблизно за два роки. У кожному обласному центрі мають з’явитися такого роду медичні установи», — заявив Прем’єр-міністр. Відкритий сьогодні центр прийматиме хворих з усієї України.

Голова Уряду повідомив, що лікування хворих у центрі буде безкоштовним. «Усі витрати держава бере на себе. Тому що йдеться про важке захворювання, лікування якого досить дороге, але скільки б воно не коштувало, ми його оплачуватимемо», — заявив Микола Азаров.

Він проінформував також, що на кінець листопада заплановано відкриття подібного центру при клінічній лікарні «Феофанія», який надаватиме діагностичні послуги і лікування всім громадянам України, хто цього потребує.

Источник: Правительственный портал

Читайте также новости:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *