«ПриватБанк» відзвітував про рекордний прибуток

By | 12.07.2019

Чистий прибуток «ПриватБанку» у першому півріччі 2019 року становить 18,3 млрд гривень, що є рекордним показником за всю історію банку і в 2,6 рази перевищує прибуток за підсумками перших 6 місяців 2018 року.

Про це повідомив голова правління банку Петр Крумханзл.

За його словами, чистий процентний дохід банку у першому півріччі 2019 року становить 9,8 млрд гривень, чистий комісійний дохід – 8,5 млрд гривень.

«Висока ефективність роботи банку вже отримала визнання на міжнародному рівні. Згідно з даними британського The Banker, «ПриватБанк» увійшов до топ-10 успішних фінустанов світу, що показали найкращу динаміку переходу від збитків до прибутку», – додав він.

За даними голови правління банку, приріст кредитного портфеля малого та середнього бізнесу з початку року становить 1,5 млрд гривень, зростання кредитного портфеля фіз. осіб – 4,1 млрд гривень. Сумарний приріст коштів клієнтів за перші 6 місяців 2019 року становить 7,7 млрд гривень – до 219 млрд гривень.

Як повідомлялося раніше, «ПриватБанк» увійшов у топ-13 найнадійніших банків України у першому кварталі 2019 року та отримав оцінку «А» за рівнем ринкової потужності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *