Привітання Прем’єр-міністра Миколи Азарова працівникам та ветеранам підприємств, організацій і установ машинобудівного комплексу України з нагоди професійного свята

By | 26.09.2010

Шановні працівники та ветерани підприємств, організацій і установ машинобудівного комплексу України!

Від імені Уряду щиро вітаю вас із професійним святом — Днем машинобудівника!

Машинобудування — провідна галузь промисловості в Україні, яка забезпечує її технологічну незалежність і є найважливішою складовою національної економіки.

Завдяки самовідданій праці багатьох поколінь робітників, науковців та інженерно-технічних працівників різних галузей продукція вітчизняного машинобудування добре відома в Україні та за її межами.

Ваші професіоналізм та злагоджена праця забезпечують збільшення обсягів виробництва конкурентоспроможної продукції, зміцнення зв’язків з провідними вітчизняними та зарубіжними підприємствами, вагомий внесок у розвиток базових галузей промисловості.

Сьогодні перед вами стоять складні та багатогранні завдання — впровадження нових технологій, підвищення конкурентоздатності продукції, забезпечення переоснащення і стабільної роботи всього господарського комплексу.

Впевнений, що багаті традиції, досвід, знання та усвідомлення високої відповідальності за долю країни і своїх трудових колективів допоможуть вам успішно продовжувати плідну діяльність.

Дякую вам за відданість справі і професіоналізм.

Бажаю вам і надалі примножувати славу українських машинобудівників на благо нашої  держави.

Щастя, міцного здоров’я і благополуччя вам та вашим родинам!

З повагою

Прем’єр-міністр України          Микола АЗАРОВ

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *