Сергій Тігіпко: Влада готова слухати бізнес

By | 25.09.2010

Підприємці набагато краще, ніж влада, розуміють реальні проблеми бізнесу.

Саме тому для Уряду надзвичайно важливою є тісна співпраця з ними у процесі підготовки документів, спрямованих на реформування економіки. Про це заявив у п’ятницю Віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко, виступаючи на засіданні Ради підприємців при Кабінеті міністрів.

«Одне з головних завдань реформ – позбавити бізнес корупційної залежності від влади. Інструменти, які для цього потрібні, зрозумілі. Більшість дозвільних та реєстраційних процедур треба проводити без безпосередніх контактів з чиновниками, в електронному вигляді. Більшість ліцензій треба видавати безстроково, щоб їх подовження не залежало від чийогось свавілля», — наголосив Сергій Тігіпко.

Віце-прем’єр-міністр підкреслив, що Уряд не буде зволікати з реформами. «Три-п’ять років – це термін, за який країни, які рішуче проводять реформи, повністю змінюються», — зауважив урядовець. На думку Сергія Тігіпка, успішна модернізація країни можлива лише за умови підтримки з боку суспільства та бізнесу. Саме тому всі реформаторські кроки Уряду проходять попереднє обговорення з представниками бізнес-асоціацій та галузевих об’єднань.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *