Угода про запровадження зони вільної торгівлі між Україною та ЄС буде готова до підписання 22 листопада на саміті Україна-ЄС

By | 09.10.2010

Угода про запровадження зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом буде готова до підписання 22 листопада цього року на саміті Україна-ЄС.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Міністром закордонних справ Фінляндської Республіки Аліксандером Стуббом.

«Я вважаю, що до саміту Україна-ЄС ми підготуємо угоду про запровадження зони вільної торгівлі», — зазначив Глава українського Уряду. «Водночас Угода про асоціацію між Україною та ЄС, як політичний документ, може бути прийнята достатньо швидко», — додав Микола Азаров.

Крім того, Прем’єр-міністр України відзначив, що Україна та Фінляндія мають значний потенціал у розвитку двосторонніх відносин, зокрема це стосується збільшення експорту українських товарів до Фінляндії та поставок українських літаків сімейства «Ан». За його словами, для фінського капіталу буде цікавим інвестування в український агропромисловий комплекс.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *