Україна та Росія створять робочу групу з перегляду газових контрактів

By | 29.10.2010

Україна та Російська Федерація домовилися створити спеціальну робочу групу, яка вивчить питання перегляду газових українсько-російських угод, укладених попереднім урядом у 2009 році.

Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров та Голова Уряду Російської Федерації Володимир Путін домовилися на 7-му засіданні Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії 27 жовтня у Києві, — повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час програми «Іспит для влади» на Першому національному телеканалі.

«Голова Уряду Росії погодився створити робочу групу, і така робоча група буде створена. Ми з ним поговорили, що конкретно в контракті нас не влаштовує. Я сказав, що він нерівноправний. Тому щодо цього ми його повинні переглянути», — заявив Микола Азаров.

Прем`єр-міністр також повідомив, що ціна на російський природний газ у першому кварталі 2011 року становитиме 230-235 доларів за тисячу кубометрів. «Учора ми отримали уявлення, якою буде ціна на газ у першому кварталі наступного року: вона визначена на рівні 230-235 доларів за 1 тис. кубометрів». При цьому Микола Азаров додав, що загалом така ціна у першому кварталі Україну влаштовує: «Перший квартал завжди доволі тяжкий, і тому така ціна на перший квартал нас, в принципі, влаштовує».

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *