Уряд підтримуватиме фінських інвесторів, які вкладатимуть кошти в Україну

By | 08.10.2010

Уряд підтримуватиме фінських інвесторів, які вкладатимуть кошти в Україну.

Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив під час зустрічі з представниками Конфедерації фінських промисловців. «Обіцяю вам підтримку нашим Урядом ваших ініціатив», — зазначив Микола Азаров.

Водночас президент фінської компанії «Конекрейнс» Пекка Лундмарк зазначив, що Україна має значний потенціал для виробництва підйомних кранів та запропонував створити в Запоріжжі технопарк, який вироблятиме продукцію машинобудування. «Україна може стати передовою країною з виробництва підйомних кранів», — наголосив він. Під час зустрічі низка фінських компаній також висловили бажання створити в Запоріжжі технопарк з машинобудування.

У свою чергу Прем’єр-міністр зазначив, що Україна зацікавлена у запозиченні фінського досвіду під час будівництва мостових конструкцій. «Україна завжди буде на боці тих, хто відстоює свої права за контрактом. Наше завдання полягає в тому, щоб створити умови, коли всі зобов’язання нашої держави виконувалися сумлінно», — зауважив Глава Уряду.

При цьому Микола Азаров підкреслив, що Україна проводить низку реформ, спрямованих на дерегуляцію національної економіки та створення привабливого інвестиційного клімату. Глава українського Уряду підкреслив, що проект Податкового кодексу передбачає створення в Україні найпривабливішого в Європі інвестиційного клімату.

Окремо Прем’єр-міністр підкреслив важливість судової реформи в державі, проведення якої значно знизить рівень корупції, який, на жаль, зараз існує в Україні. Зокрема, Глава Уряду зауважив, що за останні 5 місяців звільнено більш ніж 80 суддів за порушення присяги.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *