Уряд приділяє значну увагу розширенню культурних зв’язків з Польщею

By | 01.10.2010

Під час зустрічі з Президентом Польщі Броніславом Коморовським Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що хоча його переговори з Головою Ради Міністрів Республіки Польща, в першу чергу, торкалися економічних питань і підготовки до Євро-2012, проте не меншу увагу Уряд України приділяє розширенню та інтенсифікації культурних зв’язків.

Зокрема, перебуваючи у музеї «Палац на острові» в парку Лазєнки (літня резиденція польських королів), Прем’єр-міністру України передали прохання надати цьому визначному історико-культурному комплексу для проведення виставки двадцять золотих медалей на честь польських королів, відкарбованих в кінці ХVIII століття, які зараз знаходяться у власності Національного музею історії України. Прем’єр-міністр запевнив, що дасть доручення позитивно вирішити це питання і зробити у Варшаві виставку зібрання Національного музею історії України.

Також Глава Уряду запевнив польську сторону, що в громадському телебаченні, яке зараз створюється в Україні, обов’язково знайдеться місце для програм польською мовою, як і мовам інших народів, які проживають в Україні.

Источник: Правительственный порталскачать бесплатные игры на андроид

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *