Уряд продовжує скорочувати кількість наглядових та контролюючих органів

By | 10.11.2010

Уряд сьогодні на засіданні схвалить законопроект щодо створення єдиного органу з контролю у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров повідомив, відкриваючи засідання Уряду.

Микола Азаров зауважив, що значно обмежуються повноваження цього органу порівняно з сьогоднішньою ситуацією, зокрема, скасовуються норми, які дозволяли проводити перевірки навіть у неробочий час.

За словами Прем’єр-міністра, до порядку денного засідання також внесено перелік завдань Національної програми інформатизації на поточний рік.

Крім того, Уряд розгляне рішення про продовження виконання природоохоронних робіт в зоні діяльності гірничо-хімічного підприємства «Сірка» (м. Львів), а на Київську область буде поширено експеримент із створення інформаційно-аналітичної системи регіонального управління та запровадження електронної соціальної картки.

Як повідомив Глава Уряду, багато питань порядку денного присвячено посиленню співробітництва з Європейською спільнотою. Зокрема, буде затверджено план заходів з виконання програми всеохоплюючої інституційної розбудови у рамках ініціативи Європейського Союзу «Східне партнерство».

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *