Уряд затвердив порядок використання коштів на виконання програми будівництва вітрових електростанцій

By | 24.09.2010

Уряд затвердив Порядок використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо виконання Комплексної програми будівництва вітрових електростанцій.

Відповідну постанову Кабінет Міністрів України прийняв на засіданні 22 вересня.

Постанова передбачає, що бюджетні кошти спрямовуються на виконання згаданої програми згідно з планом заходів, що затверджується Національним агентством України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів (НАЕР). Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється в установленому законом порядку.

Відповідно до постанови, розрахунки за виконані роботи і надані послуги проводяться згідно з умовами договорю про закупівлю робіт і послуг на підставі актів їх приймання-передачі та інших підтвердних документів щодо виконання договору. Операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, виданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *