Віктор Тихонов: Для поліпшення умов роботи підприємств ЖКГ необхідно вдосконалити механізм державних закупівель

By | 22.09.2010

Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про здійснення державних закупівель» схвалено на черговому засіданні Урядового комітету з питань регіональної та соціальної політики, будівництва, житлово-комунального господарства і гуманітарного розвитку під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Віктора Тихонова.

Як прокоментував Віктор Тихонов, проект дозволить на законодавчому рівні врегулювати питання щодо закупівлі послуг з централізованого водо-, теплопостачання та водовідведення, усунути перешкоди у діяльності з оперативної ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, аварій на об’єктах житлово-комунального господарства територіальних громад.

«Сьогодні до нас надходять численні звернення з регіонів України щодо недосконалості чинної редакції Закону «Про здійснення державних закупівель». Тому, зважаючи на важливість підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період, виникла термінова необхідність внесення відповідних змін», — додав Віце-прем’єр-міністр.

Источник: Правительственный портал

Читайте также новости:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *