Віктор Тихонов: Наш обов’язок — посилити соціальний захист ветеранів

By | 20.09.2010

Віце-прем’єр-міністр України Віктор Тихонов провів нараду з питань підготовки проведення Всеукраїнського форуму ветеранів та відзначення 66-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

Цим питанням, як наголосив на початку наради Віктор Тихонов, влада приділяє велику увагу. За словами Віце-прем’єр-міністра, тільки за останній місяць Урядом прийнято низку документів, реалізація яких дозволить забезпечити всенародне відзначення Дня громадян похилого віку, Дня ветерана та 66-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

«Наш обов’язок – посилити соціальний захист ветеранів, привернути увагу до проблем людей старшого покоління і ветеранів. Жодна людина, яка потребує захисту та підтримки, не повинна залишитися без уваги та турботи держави», — підкреслив Віктор Тихонов.

Віце-прем’єр-міністр доручив Мінпраці, Держкомветеранів та іншим відповідальним органам державної влади забезпечити належну організацію та проведення названих заходів на високому рівні.

На нараді обговорили також питання забезпечення житлом інвалідів І групи Великої Вітчизняної війни (Кабінетом Міністрів України прийнято рішення про забезпечення житлом інвалідів І групи в рамках святкування 65-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (пункт 23 доручення Уряду від 03.04.2010 № 17440/0/1-10). Для виконання цього завдання, необхідно профінансувати придбання 668 квартир, з яких 122 – у м.Київ. Більшу частину квартир, як прозвучало на нараді, люди отримають вже в грудні цього року. Решту – в першому півріччі 2011 року.

Довідково: Згідно резолюції Генеральної асамблеї ООН 1 жовтня проголошено Днем літніх людей. З ініціативи Ради організації ветеранів України, підтриманої Указом Президента України, 1 жовтня – Міжнародний день громадян похилого віку в Україні відзначається і як День ветерана.

30 вересня 2010 року в Києві пройде Всеукраїнський форум ветеранів.

28 жовтня 2010 року в країні відзначатимуть 66-ту річницю визволення України від фашистських загарбників.

Источник: Правительственный портал

Читайте также новости:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *