Воєнний стан в Україні: стало відомо, як брехали російські ЗМІ

By | 26.11.2018

У мережі з’явилися докази того, як російські ЗМІ брехали, щодо введення воєнного стану в Україні.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Twitter Дениса Казанського.

Воєнний стан в Україні: стало відомо, як брехали російські ЗМІ

“Російські ЗМІ і тут не упустили можливість набрехати. Пишуть, що “на Україні введено військовий стан”, хоча ще не введено. Указ Порошенка ще має схвалити Рада, і не факт, що депутати підтримають. Не розумію, навіщо ця брехня в дрібницях? Не можуть інакше?”, – пише блогер.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав указ про введення в Україні воєнного стану.  Документ  ухвалено у зв’язку з черговим актом збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 25 листопада 2018 року у районі Керченської протоки проти кораблів Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Також стало відомо, що президент Петро Порошенко змінив умови введення воєнного стану в Україні на 30 днів з 60, як це йдеться в рішенні РНБО, а також запропонував закріпити дату чергових виборів президента України 31 березня 2019 року на законодавчому рівні.

Додамо, що Петро Порошенко зазначив, що наразі не має наміру оголошувати повну чи часткову мобілізацію у зв’язку з ескалацією конфлікту у Керченській протоці та введенням воєнного стану. За словами президента, мобілізація можлива в разі подальшої ескалації Росією конфлікту

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *