ЄС ухвалить Азовський пакет санкцій після дебатів, – Геращенко

By | 17.12.2018

Євросоюз ухвалить пакет санкцій у зв’язку з агресією Росії в Чорному і Азовському морях – впевненість у цьому висловила заступниця голови Верховної Ради Ірина Геращенко 17 грудня на засіданні погоджувальної ради парламенту.

«Президент України передав списки ФСБ-шників і російських кораблів, які брали участь в захопленні українських суден для того, щоб проти них вводилися секторальні санкції. І ми переконані, що Азовський пакет санкцій Європейським Союзом після проходження відповідних дебатів і процедур буде прийнято», – заявила вона, – повідомляє Радіо Свобода.

Крім того, Геращенко нагадала, що 17 грудня Генеральна асамблея ООН голосуватиме за резолюцію щодо мілітаризації Росією Чорного та Азовського морів. На думку народної депутатки, свою роль у цьому зіграло запровадження військового стану. 
«Ми переконані, що для світового співтовариства рішення Ради національної безпеки і оборони, а не президента, одноголосне, за яке голосували в тому числі і дуже видні представники фракцій коаліції (а деякі члени коаліції також заявляють, що вони не розуміють, навіщо було введено військовий стан) – ми змогли мобілізувати наших європейських партнерів», – вважає політик.

13 грудня Європейський союз вирішив продовжити санкції проти Росії за невиконання Мінських угод, проте не доповнив пакет санкційних обмежень через події біля Керченської протоки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *