Затриманий на півмільйонному хабарі податківець уже 2 роки затягує справу в суді

By | 24.01.2019

Керівник Управління погашення податкового боргу Головного управління ДФС у Харківській області Геннадій Сисоєв, якого обвинувачують в отриманні 500 тис. гривень хабара, вже два роки затягує розгляд своєї справи в суді.

Про це повідомляє Харківський антикорупційний центр.

Зазначається, що Сисоєв вимагав хабара у керівника одного з підприємств за те, щоб не виключати його з Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави

15 серпня 2016 року правоохоронці затримали Сисоєва у Харкові. На початку 2017 року в суді почали слухати його справу. Сам Сисоєв вину не визнає.

23 січня з’ясувалося, що Сисоєв розірвав угоду з одним з адвокатів і перед засіданням уклав угоду з новим. Після чого новий захисник подав клопотання про перенесення засідання.

На думку одного судді із колегії, це може свідчити про спробу затягування справи, адже це вже четвертий раз, коли Сисоєв змінює адвоката.

Раніше повідомлялося, що колишньому виконувачу обов’язків гендиректора КП «Миколаївський міжнародний аеропорт» Михайлу Галайку дали 4 роки умовно за хабар.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *