Tag Archives: Кабинет Министров

Микола Азаров: Прийняття нового закону про Кабінет Міністрів України зміцнить виконавчу гілку влади

Уряд на сьогоднішньому засіданні планує ухвалити проект Закону України «Про Кабінет Міністрів» — один з перших серед невідкладних документів у контексті приведення законодавства у відповідність із Конституцією 1996 року. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров повідомив, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів. Continue reading »

Микола Азаров: У понеділок Уряд внесе в Раду остаточно відредагований проект Податкового кодексу

У понеділок Кабінет Міністрів внесе редакційні правки у схвалений у п’ятницю, 17 вересня, на розширеному засіданні Уряду проект Податкового кодексу і передасть його в Парламент. Continue reading »

Королевской не дали «пощупать» проект Налогового кодекса

На расширенном заседании Кабинета Министров Украины, посвященном обсуждению Налогового кодекса, сам документ представлен не был. Continue reading »

Сергей Тигипко: Украина выполнит все договоренности с Международным валютным фондом

Все разговоры о возможном невыполнении Правительством Украины обязательств, зафиксированных в Меморандуме с Международным валютным фондом, являются исключительно политическими. Об этом Вице-премьер-министр Украины Сергей Тигипко заявил, отвечая сегодня на вопросы журналистов во время брифинга в Кабинете Министров. Continue reading »