Tag Archives: Николай Азаров

Азаров: С 1 марта НДС будет возвращаться автоматически

Важно: Руководства по эксплуатации авто пригодятся каждому автолюбителю

В январе возврат НДС перекрыл соответствующий показатель января 2010 года в 4 раза, а с 1 марта — согласно заложенному в новый Налоговый кодекс принципу — НДС будет возвращаться автоматически. Continue reading »

Николай Азаров: Правительство закладывает основу поддержки государством малого и среднего предпринимательства

Правительство планирует принять решение о предоставлении государственной поддержки малому и среднему предпринимательству. Continue reading »

Премьер-министр Николай Азаров принял участие в «прямой телефонной линии» газеты «Факты и комментарии»

Премьер-министр Украины Николай Азаров принял участие в работе «прямой телефонной линии» в газете «Факты и комментарии». Continue reading »

Николай Азаров рассчитывает, что в Венгрии расширится использование украинского языка

Премьер-министр Украины Николай Азаров рассчитывает на поддержку Венгрии в вопросе широкого использования украинского языка в этой стране. Continue reading »

Николай Азаров: Государственные органы должны отказаться от непродуктивных затрат и максимально удешевить для людей оказание услуг

Премьер-министр Николай Азаров требует от межведомственной рабочей группы отчет по инвентаризации государственных предприятий при министерствах и ведомствах, а также перечня платных услуг, которые они предоставляют. Continue reading »

Микола Азаров: Навколо проекту Податкового кодексу дуже багато спекуляцій

Податкова реформа «перекриває кисень» тіньовій економіці, злочинному бізнесу на відшкодуванні ПДВ та кладе край наживі на громадянах. Continue reading »

Микола Азаров закликав європейські країни брати участь у спільних з Україною комунікаційних проектах

Прем’єр-міністр України Микола Азаров на 7-му засіданні Віденського економічного форуму закликав європейські країни брати участь у спільних з Україною комунікаційних проектах. Continue reading »

Микола Азаров вимагає не допускати нецільового використання народних коштів

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вимагає від голови Держказначейства негайно вивчити ситуацію щодо придбання дорого автомобіля Дніпропетровським регіональним центром стандартизації та метрології. На цьому Глава Уряду наголосив під час засідання Кабінету Міністрів. Continue reading »

Микола Азаров: Результати виборів свідчать про довіру народу до влади

Вибори до місцевих органів влади відбулися спокійно та демократично, мільйони громадян змогли проголосувати за того кандидата або політичну силу, які найбільше імпонували їхнім поглядам. Continue reading »

Микола Азаров: Результати виборів свідчать про підтримку політики Президента й Уряду

Результати виборів до місцевих органів влади свідчать про те, що громадяни України підтримують політику Президента України та Уряду. Continue reading »

Микола Азаров сподівається, що у листопаді ЄС надасть Україні «дорожню карту» приєднання до Шенгенської зони

Прем’єр-міністр України Микола Азаров розраховує, що 22 листопада поточного року на саміті Україна–ЄС в Брюсселі наша держава отримає так звану дорожню карту входження в Шенгенську зону. Continue reading »

Микола Азаров сьогодні візьме участь у програмі «Іспит для влади» на УТ-1

Сьогодні, 28 жовтня, о 19:45 Прем’єр-міністр України Микола Азаров візьме участь у програмі «Іспит для влади» на Першому національному телеканалі. Continue reading »

Микола Азаров: У першому кварталі 2011 року ціна на російський природний газ становитиме 230-235 доларів за тисячу кубометрів

Прем’єр-міністр України Микола Азаров прогнозує, що ціна на російський природний газ у першому кварталі 2011 року становитиме 230-235 доларів за тисячу кубометрів. Continue reading »

Микола Азаров прогнозує до червня 2011 року створення у Києві та Львові двох великих оптових продовольчих ринків

Прем’єр-міністр Микола Азаров прогнозує до червня 2011 року створення у Києві та Львові двох великих оптових продовольчих ринків. Continue reading »