Tag Archives: сотрудничество

Ярошенко: «Мы нашли понимание и поддержку со стороны МВФ»

Международный валютный фонд поддерживает продолжение активной работы с Украиной по программе сотрудничества — таков результат консультаций с МВФ, проведенных 17 июня делегацией Украины в составе министра финансов Федора Ярошенко и министра энергетики и угольной промышленности Юрия Бойко. Continue reading »

Андрій Клюєв: Україна зацікавлена налагодити співпрацю з Сирією насамперед у ПЕК, транспорті та АПК

Україна зацікавлена налагодити ефективну співпрацю з Сирійською Арабською Республікою в усіх галузях, але, насамперед — у паливно-енергетичному та агропромисловому комплексах та у транспортній галузі, — заявив у рамках Сьомого засідання Міжурядової українсько-сирійської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва Перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв. Continue reading »

Микола Азаров: В енергетичній сфері Україна, Росія та ЄС можуть співпрацювати на ринках

Прем’єр-міністр України Микола Азаров зустрівся з Міністром енергетики Російської Федерації Сергієм Шматком. Continue reading »

Микола Азаров підписав меморандум про співробітництво між Партією регіонів та групою «Прогресивний альянс соціалістів та демократів» Європарламенту

Голова Партії регіонів Микола Азаров та Голова політичної групи «Прогресивний альянс соціалістів та демократів» Мартін Шульц підписали меморандум про співробітництво. Continue reading »

Андрій Клюєв: Україна і Білорусь домовилися активізувати транскордонне та міжрегіональне співробітництво

Україна і Республіка Білорусь досягли домовленостей про активізацію прикордонного та міжрегіонального співробітництва, заявив Перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв за підсумками 19-го засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва. Continue reading »

Николай Азаров призвал госмонополии к слаженному сотрудничеству с Правительством

Премьер-министр Николай Азаров поручил в течение месяца рассмотреть все инвестиционные проекты государственных монополий и предприятий и определить пути их модернизации и обновления. Continue reading »