Tag Archives: власть

Турчинов: Власть выводит деньги в оффшоры

ТурчиновСредства из госбюджета потоками выливаются в оффшоры. Об этом в своем блоге заявил первый заместитель главы партии «Батькивщина» Александр Турчинов, рассказав немного об оффшорных счетах властьимущих. Continue reading »

Микола Азаров: Уряд перегляне макропрогнози економічного розвитку України на 2011 р. після ухвалення Податкового кодексу

Кабінет Міністрів України має намір скоригувати макропрогнози економічного розвитку України на 2011 рік після прийняття Податкового кодексу. Continue reading »

Уряд розгляне законопроект щодо посилення кваліфікаційних вимог до нотаріусів

Уряд розгляне законопроект щодо покращення професійної підготовки та посилення кваліфікаційних вимог до осіб, які мають намір займатися нотаріальною діяльністю. Continue reading »

Микола Азаров: У сфері охорони здоров’я Уряд здійснив справжній прорив

Завтра, 21 жовтня, Прем’єр-міністр України Микола Азаров відкриє новий корпус дитячої лікарні «Охматдит», а у листопаді – другий Центр ядерної медицини. Continue reading »

Уряд здійснює проекти з підвищення якості медичної допомоги онкологічним хворим

Уряд розгляне питання завершення другої черги реконструкції і розширення Національного інституту раку. Continue reading »

Робоча група під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України Андрія Клюєва напрацювала комплекс заходів з повернення ціни на батони до 2,80 грн.

Робоча група під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України Андрія Клюєва у складі працівників апарату Київської міської державної адміністрації і менеджерів підприємства «Київхліб» напрацювала комплекс заходів, які дозволять повернути ціни на батони до рівня 2,80 грн. Continue reading »

Уряд разом з парламентською більшістю створили робочу групу для оперативного контролю та реагування за ходом опалювального сезону в Україні

Уряд України і парламентська більшість створили робочу групу для оперативного контролю та реагування за ходом опалювального сезону в Україні. Continue reading »

Уряд виділив кошти на забезпечення належної якості медикаментів, медтехніки і виробів медичного призначення

Уряд у 2010 році виділив майже 65 млн. грн. для здійснення першочергових заходів, спрямованих на забезпечення належної якості лікарських засобів, медичної техніки і виробів медичного призначення, у тому числі закупівлі обладнання з метою дооснащення трьох регіональних лабораторій. Continue reading »

Уряд приділяє значну увагу розширенню культурних зв’язків з Польщею

Під час зустрічі з Президентом Польщі Броніславом Коморовським Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що хоча його переговори з Головою Ради Міністрів Республіки Польща, в першу чергу, торкалися економічних питань і підготовки до Євро-2012, проте не меншу увагу Уряд України приділяє розширенню та інтенсифікації культурних зв’язків. Continue reading »

Уряд посилює соціальне забезпечення вразливих верств населення

Уряд на своєму засіданні планує ухвалити рішення щодо додаткового розподілу фінансових ресурсів на соціальне забезпечення. Continue reading »

Уряд реалізує масштабний інвестиційний проект щодо енергозбереження

Уряд планує здійснити в Україні масштабний інвестиційний проект щодо підвищення енергетичної ефективності та запровадження «енергетичного соціального кошика». Continue reading »